Az országos sikereiről is ismert balassagyarmati hegyikerékpáros ezúttal letette a bringát és benevezett egy nehéz futóversenyre, amin megmutatta, hogy abban is a legjobbak között képes teljesíteni. Kerekek és lánc nélkül, két lábbal a földön is magabiztosan az élen van.

Klucsár Marcell nyerte a 111,1 kilométeres Salomon Ultra-Trail Hungary ultratávú terepfutó versenyt. A győztes 11 óra 39 perc 58 másodperc alatt teljesítette a távot, amelyet a Pilis és a Visegrádi-hegység csúcsai nehezítettek.

Az 54 kilométeres futótávon állt rajthoz a balassagyarmati Ibrányi Attila is. A 222 Sport Alapítvány versenyzője 5 óra 54 perc alatt teljesítette a távot, 302 induló között 20. helyen ért célba. A 42 éves, hegyikerékpáros sportolóként ismert Ibrányi most teljesítette első hosszú távú futóversenyét.