A Bútor – Tagai páros nyerte a 28.Székesfehérvár-Veszprém Rallye versenyt. A két nógrádi versenyző közül Vincze Ferencnek sikerült dobogóra érkeznie, Velenczeiék még a top10-ben vannak.

Már az első szakaszon defektet kapott a szécsényi Vincze – Németh páros, meglehetősen felpaprikázott volt a Vincze a szakaszt követően. Azt mondta: a legbosszantóbb, hogy defekettűrő gumijuk van, mégis ez okozta a vesztüket. Aztán az autó tempójával volt gondjuk, hiába nyomta neki, nem ment. Aztán egy motorhiba is hátráltatta őket és összességében nem jó élményekkel ért véget ez a hétvége nekik.

Velenczei Ádám, aki ugyancsak szécsényi pilótaként versenyzik hasonlóakat mondott: sok nehézség, óvatosság és defektgyanú terhelte őket az etapokon.

A szécsényi Vincze Ference – Németh Gergely páros 26,8 másodperces különbséggel maradt le az első helyről. Az ugyancsak szécsényi Velenczei Ádám és az itinert diktáló Vánasz Zsolt kettőse hetedik lett Székesfehérváron.